Nabušený Mejdr prý má parametry, aby do herního systému nového sparťanského trenéra dobře zapadl...

Nabušený Mejdr prý má parametry, aby do herního systému nového sparťanského trenéra dobře zapadl...

Adam Gabriel by se mohl stát výrazným hráčem Hradce Králové a Jan Mejdr by zase nemusel být pátým kolem u vozu ve Spartě. 

Tak to alespoň před startem nového ligového ročníku 2022/2023 předpovídá letenský odchovanec Jan Rajnoch, jenž už nějaký čas funguje v domácím prostředí jakožto expert.

Na jednadvacetiletého zadáka, jehož dvojče Šimon se letos v létě odebral do Jihlavy, je na východě Čech hodně zvědavý...

"U něj má hodně lidí docela velký otazník. Pořád se čekalo, že dostane prostor ve Spartě, kde má za sebou výbornou sezonu ve druhé lize. Šance v áčku ale nepřišla a v létě se posunul do Hradce Králové. Tam si naplno vyzkouší první ligu a uvidíme, jestli i tam ukáže kvalitu a prodá svůj herní styl. Je to běhavý hráč, bojovný, soubojový. Když na tu skvěle odehranou druhou ligu dokáže navázat, bude to pro Hradec nadstandardní hráč a nahradí Mejdra, který odešel právě do Sparty," připomněl na sport.cz čtyřicetiletý odborník.

Sedmadvacetiletý bek, jehož velkou vášní je ve volném čase YouTube, mu do letenského prostředí sedí. "Na pravou stranu sparťanské sestavy mi ideálně zapadá, protože je to nabušený kluk. Ve sparťanském prostředí vyrostl. Být v áčku je sice něco jiného než v mládežnických týmech, ale tlak je ve Spartě všude, takže trochu jednodušší to s tou adaptací mít bude. Celá Sparta vstřebává herní systém nového trenéra, ale i tak si myslím, že Mejdr má parametry, aby do toho dobře zapadl," doplnil na sport.cz exreprezentant "Rajny".

Plavšič zřejmě vydrží v Edenu pouhý rok a Gluščevič už mu hledá něco jiného. Kam míří Samek a Talovjerov?

Zdroj: sport.cz