Kozel v závěru přípravy cítil ještě mezery v defenzivě. Kdo má vyztužit zadní řady?

Kozel v závěru přípravy cítil ještě mezery v defenzivě. Kdo má vyztužit zadní řady?

Liberec během letní přípravy vypozoroval potřebu vyztužit své zadní řady. Kouč Luboš Kozel se proto snaží jen krátce před novou sezónou ještě získat dvojici obránců, kteří by mohli být týmu velmi prospěšní. K týmu se již připojil Maksym Talovjerov, blízko přesunu má být také Dominik Preisler.

Dvaadvacetiletý rodák z Doněcku již do kádru Slovanu dorazil během soustředění v Aigen-Schläglu naskočit má do utkání proti maďarskému FC Újpest. Ukrajinský stoper Maksym Talovjerov patří pražské Slavii, která se však jeho uvolnění nebrání. Oba kluby aktuálně ladí detaily transferu.

„Pečlivě jsme hledali klub, kde dostane to vytížení, které potřebujeme," nechal se slyšet kouč Slavie Jindřich Trpišovský, který tak naznačil, že přesun by nebyl trvalý, ale jednalo by se o hostování. Talovjerov je v područí sešívaných od začátku roku, kdy jej klub z Vršovic získal z Českých Budějovic.

Luboš Kozel chce však pod Ještěd přivést ještě jednoho či dva hráče. Na sever Čech by mohl údajně zamířit z Edenu i Mick van Buren, jenž byl v minulosti s touto adresou již několikrát spojován. Ve hře je také angažování levého obránce Dominika Preislera z Mladé Boleslavi.

Zdroj: fcslovanliberec.cz