S fyzicky nepřipraveným Řekem to neklaplo, Jarošík dál pátrá po střelci. Útok totiž není silnou stránkou Teplic

S fyzicky nepřipraveným Řekem to neklaplo, Jarošík dál pátrá po střelci. Útok totiž není silnou stránkou Teplic

Skláři ze Stínadel mají za sebou těžkou porážku s Dynamem Drážďany a před rozjezdem nového soutěžního ročníku už je čeká pouze jedna příprava, a sice generálka proti Dukle, jež bude mít ambice na postup do Fortuna:ligy.

Teplický kouč v duelu zkoušel řeckého útočníka Kartsambase. Ten však na severu Čech pokračovat nebude. "Jsme pořád ve fázi zkoušení, pořád zkoušíme hráče, nyní jsme tu testovali řeckého útočníka a vždy když z toho někdo prověřený vypadne, tak je to většinou znát. Ono totiž není vůbec jednoduché hrát i proti třetí německé Bundeslize. Jeho mise u nás skončila, je bohužel fyzicky nepřipravený, takže mu poděkujeme, že přijel a budeme hledat dál," podotkl na fkteplice.cz bývalý šéf Ústí, Prostějova či NK Cejle.

Co čeká na žlutomodrý soubor, jenž v létě porazil jen Ústí a Hallescher, v následujících dnech? Sportovní úsek by měl ještě pracovat na příchodu nebezpečného forvarda. "Už budeme chtít mnohem více ladit, teď nám skončila ta hrubá příprava. Doufám také, že dorazí nějaký hráč, protože vnímáme, že bychom potřebovali posílit. Útok není rozhodně naše silná stránka. 70 metrů hrajeme celkem slušně, ale potom nejsme nebezpeční ve vápně. Vepředu nemáme o koho se opřít, takže tam nás nejvíc tlačí bota," přiznal nadřízený Grigara, Vondráška či Marečka.

Výše naťuknutá generálka na ligu proběhne v pátek. "Je možné ještě pořád, že budeme i trošku zkoušet, protože uvidíme, kdo z hráčů se nám tu může objevit, ale na to jsme zvyklí a budeme s tím pracovat," uzavřel na fkteplice.cz čtyřiačtyřicetiletý odborník, který zažívá v Teplicích zatím nejdelší období své trenérské kariéry.

Z Potočného cítím velkou chuť něco ještě dokázat. Návrat Basseyho nebyl vůbec téma, říká kouč Dynama Weber

Zdroj: fkteplice.cz