Součka už nejspíš na Letné nepotřebují. Zájem je v Hradci a o exopavském záložníkovi má uvažovat také Baník

Součka už nejspíš na Letné nepotřebují. Zájem je v Hradci a o exopavském záložníkovi má uvažovat také Baník

Byť nemohli kvůli zdraví zasáhnout do sparťanské generálky jak David Pavelka, tak Ladislav Krejčí, Filip Souček se nevlezl ani mezi náhradníky a duel proti maďarskému Paksi sledoval pouze z tribuny.

Protože jsou před ním v týmové hierarchii Lukáš Sadílek, Jan Fortelný, Michal Sáček i Kryštof Daněk, jeho letenské dny se aktuálně zdají být sečteny.

Ve hře má být jeho roční hostování na jiné tuzemské adrese, s tím, že jedním ze zájemců je podle isport.blesk.cz Baník Ostrava, jehož nově vede Součkův bývalý trenér z Generali Česká pojišťovna arény Pavel Vrba.

Nepříliš využitý jednadvacetiletý středopolař byl nedávno skloňován dokonce s Interem Miami, jehož vlastní David Beckham. Na MLS to ale nyní nejspíš nebude a mnohem pravděpodobnější je česká cesta...

Kromě zmíněného Slezska se v zákulisí hovoří o vážném zájmu Hradce Králové, kde by mohl mít exopavský fotbalista, jenž přestoupil do metropole dva roky zpět, pod Miroslavem Koubkem mnohem větší herní vytížení.

Záležet bude na tom, zda se to podaří vyjednat východočeskému funkcionáři Jiřímu Sabouovi, nebo sportovnímu řediteli ambiciózní ostravské znaačky Aloisi Grussmannovi.

Až bude dvanáctinásobný mistr Česka vstupovat do evropských pohárů proti Vikingu, mladík už u toho pravděpodobně nebude. Teď jen otázka, zda dorazí za Gabrielem, Vašulínem či Radou, nebo se odebere za Lischkou, Laštůvkou, Almásim a spol.

Z Potočného cítím velkou chuť něco ještě dokázat. Návrat Basseyho nebyl vůbec téma, říká kouč Dynama Weber

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.