Dukla je největší tým v druhé lize, září nová akvizice dejvické značky z Táborska, která nenávidí porážky

Dukla je největší tým v druhé lize, září nová akvizice dejvické značky z Táborska, která nenávidí porážky

Na Julisce se zbrojí a zbrojí. Dejvický tým, který nedávno oznámil příchod Lukáše Matějky, se v první polovině právě probíhajícího týdne pochlubil další novou tváří, jež přichází na Prahu 6 pomoci v boji o nejvyšší příčky ve FNL.

Novou posilou pro kádr Petra Rady je čtyřiadvacetiletý odchovanec Baníku Ostrava Roman Holiš, jenž se v metropoli upsal na příští dva ročníky do června 2024.

Bývalý zadák Vítkovic i Karviné působil posledních 18 měsíců v Táborsku, s tím, že v minulé sezoně odehrál ve druhé nejvyšší soutěži 25 duelů.

"Jsem rád, že jsem se stal součástí Dukly, velký zájem klubu mě samozřejmě potěšil a tuto důvěru se budu snažit na hřišti splatit. Dukla je klub s dlouhou historií, pro mě je čest si obléct stejný dres jako nosily hvězdy přede mnou," uvedl na webu fkdukla.cz obránce.

"Dukla je největší tým v druhé lize a my budeme chtít od začátku naplnit naše ambice - uděláme vše pro postup do nejvyšší soutěže. Nenávidím porážky a udělám vždy pro tým maximum, aby byl na konci úspěšný. Myslím, že mojí největší předností je má mentalita a ochota na hřišti nechat vše," představil se dejvickým fanouškům nový spoluhráč Nešpora, Rady a spol., který může v novém trikotu debutovat v pátek proti Teplicím.

Bohemians 1905 se pochlubili partnerem, který přinese miliony a chce vidět klokany útočit na přední příčky...


Zdroj: fkdukla.cz