Už od první minuty bylo všechno špatně, čertil se liberecký Kozel. Za ukázkový přímák pochválil pouze Maru

Už od první minuty bylo všechno špatně, čertil se liberecký Kozel. Za ukázkový přímák pochválil pouze Maru
OBSAHUJE OHLASY

Po bezgólové remíze s Újpestí byl tentokráte Slovan Liberec v Rakousku poražen a to od dalšího maďarského celku Mezőkövesd Zsóry SE.

Podještědský celek prohrával do poločasu dvougólovým rozdílem, o což se ve 2. a 41. minutě postarali Jurina s Molnarem.

Čestný úspěch modrobílých barev zaznamenal v 65. minutě Kamso Mara, jehož gól z přímého kopu byl ovšem výstavní a hlavní kouč Luboš Kozel mohl chválil pouze jeho...

Za Slovan přitom bojovali Stejskal, Plechatý, Preisler, Talovjerov, Doumbia, Višinský, Kozák, Frýdek, Van Buren, Matoušek i Varfolomejev.

"Myslím si, že všechno bylo špatně vlastně od první minuty. My jsme měli v první minutě šanci, nedali jsme ji a z protiútoku soupeř skóroval. Pak se zatáhl a my jsme hráli do plných. Popravdě řečeno, moc nám to nešlo a soupeř vyrážel do nebezpečných protiútoků. Ale de facto za tu první půli byl v našem pokutovém území třikrát a vstřelil dvě branky. To si myslím, že rozhodlo o celkovém výsledku," posteskl si na webu fcslovanliberec.cz jednapadesátiletý expert.

O tom, že Liberec prohrával o půli o dvě branky, podle něj rozhodla nedůslednost v obranné fázi a horší kvalita v tom se prosadit proti zhuštěnému bloku. "Druhý poločas nebyl tolik pohodový, více agresivní, nahoru dolů. Soupeř měl zase z brejků šance, ale my taky. Gól jsme i dali, který vlastně nejdřív neplatil, pak to Kamso hezky trefil. Chtěli jsme vyrovnat, ale už jsme to prostě nedokázali," smutnil na oficiálních stránkách severočeské značky stratég, jenž v minulosti prošel také Baníkem nebo Duklou.

Samek by v Mladé Boleslavi setrvat vůbec nemusel. Je to interní věc Slavie, uvidíme, zda u nás zůstane, říká Hoftych

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.