Werner začíná tušit jméno nového chlebodárce. Proč se má vydat na adresu, kterou dobře zná?

Werner začíná tušit jméno nového chlebodárce. Proč se má vydat na adresu, kterou dobře zná?

Německý reprezentační útočník Timo Werner asi nebude vzpomínat na svou misi na Stamford Bridge úplně v dobrém, ačkoliv ji s odstupem času může hodnotit také jako cennou zkušenost. Šestadvacetiletý hráč přicházel do Londýna s velmi zajímavou vizitkou, kterou však nedokázal v barvách Blues potvrdit. Nyní se rýsuje jeho návrat do Bundesligy a Chelsea rozhodně škodná nebude.

V šestadvaceti letech vstupuje Werner do nejlepších let své kariéry a výkony v národním týmu Německa jasně dokládají, že se jedná o velmi kvalitního hráče. Jeho kvality však nešlo adekvátně prodat v Londýně, ze kterého se má dle očekávání stěhovat. Nikdo ale nepředpokládal, že na adresu svého bývalého chlebodárce z Lipska.

Po pouhých dvou letech vše nasvědčuje tomu, že se jeho cesta z Chelsea rozejde. O tomto kroku se ostatně spekulovalo již během celého jara, jen byl Werner spojován například s Borussií Dortmund. Do Red Bull Arény by se mohl vrátit jako součást výměny.

Letní zámořské předsezónní turné nahlédlo do defenzivy Blues a poukázalo na celou řadu nedostatků. Výprask od Arsenalu byl varovným prstem, který trenér Tuchel nechce přehlížet. Zájem pokračuje nejen o dalšího středního obránce, ale pravý kraj by mohl posílit právě z Lipska Nordi Mukiele.

Chelsea vzdává závod o Koundého. Kterému dravci by toto rozhodnutí mohlo přijít vhod?

Zdroj: thehardtackle.com