Pivarník neviděl, že by chtěl Vrbův Baník něco hrát: On nehrál, nevěřím tomu, že dokáže být v první šestce

Pivarník neviděl, že by chtěl Vrbův Baník něco hrát: On nehrál, nevěřím tomu, že dokáže být v první šestce

Pavlu Vrbovi, který se letos v létě vrátil po 18 letech do Ostravy, se po domácím výbuchu se Sigmou (0:3) příliš lehce nehovořilo a nebylo se čemu divit...

Po závěrečném hvizdu mluvil o tom, že jak skončil ve Spartě, tak začal v Baníku a zmínil, že při takovém herním projevu by z toho byl maximálně pobyt ve středu tabulky.

Podle jeho slov hrál Baník proti hanáckému výběru trenéra Václava Jílka až moc otevřenou partii, což údajně není proti tak dobře připravenému a silovému soupeři v jeho silách zvládnout.

Roman Pivarník, jenž vedl Sigmu přesně před dekádou, slovům o tři roky staršího odborníka ze slezských Bazalů nerozuměl a v kritice ostravské hry byl ještě přísnější.

"Moc jsem nepochopil, co tím chtěl Pavel říct. Neviděl jsem, že by chtěl Baník něco hrát. On nehrál," rýpl si do pátého celku uplynulého ligového ročníku odborník, jenž naposledy působil v kuvajtské nejvyšší soutěži.

V Ostravě nechyběl přímo na tribuně a ohledně celkoové umístění optimistou rozhodně není. "Už před zápasem jsem říkal, že nevěřím tomu, že Baník dokáže být v této sezoně v první šestce," uzavřel na isport.blesk.cz bývalý kouč Prešova, Dunajské Stredy, Bohemians 1905 i Viktorie Plzeň.

Aktuální ambice 100 let staré značky o něco více poodhalí i první výjezd nové sezony, který Laštůvku, Fleišmana, Kuzmanoviče a spol. zavane do vršovického Ďolíčku.

Teď už se ze Sparty nikdo nepodělá, ta doba je pryč, míní Řepka. Hůl nad Priskem by ale ještě nelámal...

Zdroj: isport.blesk.cz