Kdo všechno to má na Emirates Stadium nahnuté? Arsenal se prý nebrání prodeji těchto osmi hráčů...

Kdo všechno to má na Emirates Stadium nahnuté? Arsenal se prý nebrání prodeji těchto osmi hráčů...

Vedení Arsenalu, jemuž vyšla letní příprava na výbornou, doufá, že se mu ještě do konce právě probíhajícího přestupového okna podaří udat až osm hráčů.

Kanonýři by rádi získali finanční prostředky na další kvalitní hvězdy, které by se hodily do londýnských plánů španělského manažera Mikela Artety.

K tomuto datu třináctinásobný šampion Anglie nakupoval v Portu, respektive v Manchesteru City, odkud si pořídil Pabla Vieiru, Gabriela Jesuse a Olexandra Zinčenka.

Podle listu The Sun by si na Emirates Stadium dokázali představit, že by už nemuseli být v týmu Nicholas Pépé, Héctor Bellerín, Pablo Mari, Ainsley Maitland-Niles, Lucas Torreira, Reiss Nelson, Alex Runarsson a Matt Smith.

Představitelé týmu, který začíná nový ročník Premier League již v pátek na půdě Crystal Palace, by přivítali, kdyby obdrželi na většinu ze zmíněných hráčů nabídky na trvalý přestup.

I když by se každý z výše jmenovaných fotbalistů prodal za ne až tak velkou sumu, součet všech částek by mohl pokrýt jeden až dva velké podpisy dalších rozdílových borců.

P.S.: Již potvrzeným odchodem je mimochodem Folarin Balogun, který odchází na roční hostování do francouzského Stade de Reims.

Zdroj: TribalFootball

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.