Vrbou cloumají emoce: Smutný jsem, ale otevírat se nebudu. Někteří novináři toho pak zneužívají

Vrbou cloumají emoce: Smutný jsem, ale otevírat se nebudu. Někteří novináři toho pak zneužívají
OBSAHUJE VIDEO

V českém prostředí je znám jako bouřlivák, proto není divu, že jej vstup Baníku do nové sezóny nemohl nechat klidným. Před týdnem potupná porážka s Olomoucí, nyní přestřelka v Ďolíčku, ze které si jeho svěřenci vezou do Ostravy pouhý bod.

Obecně bývá nespokojený s verdikty rozhodčích a jinak tomu nebylo ani v emotivním zápase s Bohemians 1905. Hrůzostrašná první půle dostala Klokany do dvoubrankového náskoku, který však dokázali hosté nakonec srovnat.

„Moje nervy? Já nevím. Ani nechci být otevřený, někteří novináři toho zneužívají. Smutný jsem, ale otevírat se nebudu," nechal se Vrba slyšet na tiskové konferenci po zápase. „Udělali jsme v prvním poločase obrovské chyby v rozehrávce, výsledek po první půli jsme si zavinili sami. Bohemka nás vysoko atakovala, ale tolik jednoduchých chyb jsme neudělali v celé přípravě,“ láteřil nad výkonem svých svěřenců.

Problém je především v zadních řadách a Baník pod jeho taktovkou až příliš často zbytečně inkasuje. „Nemám vysvětlení, dostáváme strašně jednoduché góly. Cením, že jsme se dokázali zvednout. Jestli jsem spokojený, nedokážu momentálně říct," komentoval další bodovou ztrátu.

„Že máme zatím jen bod, to je zklamání, zejména kvůli domácímu utkání. Pokud se nám teď podaří doma dvakrát vyhrát, což samozřejmě nebude jednoduché, tak by start nebyl nakonec tak špatný," dodal Vrba, který se nyní pokusí hráče připravit na souboje se Zlínem a Teplicemi.

Zdroj: fcb.cz