Je to blízko, přitom strašně daleko, říká gólový Kliment o skupině LM. To, že bude mít takový začátek, nečekal...

Je to blízko, přitom strašně daleko, říká gólový Kliment o skupině LM. To, že bude mít takový začátek, nečekal...
OBSAHUJE OHLASY

Čtyři vystoupení, čtyři triumfy. Plzeň je zatím v předkolech Ligy mistrů stoprocentní a zaslouženě se může těšit na playoff o základní skupiny s Karabachem, s tím, že už nyní má jistotu podzimu v Evropské lize.

V odvetě proti Šeriffu Tiraspol otevíral v Doosan aréně skóre Jan Kliment. "Nevím, jestli to byl můj nejdůležitější gól kariéry, ale určitě patří mezi ně. Pomohl jsem tím jak mužstvu, tak celé Viktorce. Jsem za to strašně rád," přiznala západočeská devítka.

Bývalému hráči Stuttgartu, Wisly Kraków či Brondby se zatím v Doosan aréně daří. V pátém soutěžním utkání za Viktorii už totiž vstřelil svou čtvrtou branku, což není málo...

"Nečekal jsem, že budu mít takový začátek. Počítal jsem s tím, že se do toho budu pomalu dostávat, ale dá se říct, že jsem do toho naskočil hned a jsem za to rád. Kluci mi s aklimatizací strašně pomohli," liboval si osmadvacetiletý forvard.

K vysněné skupině Champions League už opravdu nechybí málo. "Je to blízko, přitom strašně daleko. Bude to ten nejdůležitější dvojzápas sezony. Všichni to strašně chceme a doufáme, že se nám to podaří," uzavřel na fcviktoria.cz někdejší nejlepší střelec domácího Eura do jednadvaceti let.

Zdroj: fcvktoria.cz