Přijde druholigový Vyškov o kanonýra? Gólový expres z Burundi zaujal také ostravského Vrbu...

Přijde druholigový Vyškov o kanonýra? Gólový expres z Burundi zaujal také ostravského Vrbu...

Chorvatský záložník Robert Miškovič pravděpodobně letos v létě nebude finální posilou Baníku. Sportovní úsek slezské značky z Bazalů totiž pořád prahne i po ještě jednom útočníkovi...

Na trhu žádaný Ladislav Almási je totiž zraněný a Pavla Vrbu měl na Moravě zaujmout dvojnásobný reprezentant Burundi Bienvenue Kanakimana, jenž patří druholigovému Vyškovu, jenž absolvuje domácí duely v nedalekých Drnovicích.

Rychlonohý forvard, jenž má za sebou ve svých dvaadvaceti letech i dobrodružství v Číně (Xinjiang Tianshan) či Americe (rezerva Atlanty United), na sebe upozornil hned v úvodním kole FNL, kdy nasázel dvě branky Chrudimi.

První kolo jednání však podle informací isport.blesk.cz dopadlo neúspěšně a vedení Vyškova mělo odmítnout jistý finanční obnos doplněný o zadáka Jana Kubalu.

"Je to obrovsky rychlostní typ, který se akorát musí zklidnit ve finální fázi a ve zbrklosti při práci s balonem. Jestliže na něj soupeř nehraje těsně jako Chrudim, tak má předpoklady, aby branky dával. Od začátku naplňuje to, co od něj čekáme: góly a připravování šancí,“ chválil před časem svého svěřence kouč MFK Jan Trousil, jehož citoval web mfkvyskov.cz.

Bývalý hráč rakouského celku Pinzgau Saalfelden se aktuálně připravuje na Táborsko, ovšem pakliže by oba kluby nakonec přeci jen nalezly společnou řeč, kdo ví, zda nebude ostravským trumfem již proti Zlínu.

Z Puly až do Ostravy. Záložní řada Baníku se rozšířila o zajímavého Chorvata, který prošel i Dinamem Záhřeb

Zdroj: isport.blesk.cz, mfkvyskov.cz