Dva nové podpisy na Střeleckém ostrově: Dynamo pořád věří Horovi a hodně si slibuje od mladého obra Haise

Dva nové podpisy na Střeleckém ostrově: Dynamo pořád věří Horovi a hodně si slibuje od mladého obra Haise

Sportovní úsek jihočeského Dynama i nadále dělá všechno pro to, aby kádr stál zejména na kmenových hráčích a na Střelecký ostrov nemuselo přicházet tolik fotbalistů na hostování.

Zatím naposledy vedení Českých Budějovic prodloužilo pracovní dohody jak s urostlým útočníkem Danielem Haisem, tak se středopolařem Jakubem Horou.

Zkušenostmi z Polska i Lotyšska ošlehaný jednatřicetiletý univerzál (v nově započatém ročníku pokryl kompletních 180 minut), který dříve prošel i Slavií, Teplicemi či Plzní, přidá na jihu země další dvě sezony, protože si podpisem prodloužil pobyt v oněch končinách minimálně do 30. června 2024.

O dvanáct let mladší Hais (v této sezoně má odehráno 76 ligových minut), který ve Fortuna:lize debutoval teprve letos v únoru, dokonce podepsal svůj vůbec první profesionální kontrakt.

"Měli jsme velký zájem o to, aby oba hráči podepsali další smlouvy a pokračovali u nás. Kuba Hora je zkušený fotbalista, který toho má už hodně za sebou. Dan Hais v lize posbíral několik startů a má v sobě velký potenciál," okomentoval čerstvé podpisové akty sportovní ředitel jihočeské značky Milan Čadek.

Nevidím důvod, aby fanoušci Sparty Jankta nepřijali. Týmu by mohl hodně pomoci, soudí legendární Novotný

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.