Zlínský Hrubý o hráčích Baníku: Budou před svými fanoušky pod extrémním tlakem, mohou být nervóznější a nervóznější

Zlínský Hrubý o hráčích Baníku: Budou před svými fanoušky pod extrémním tlakem, mohou být nervóznější a nervóznější

Zlínský Robert Hrubý řešil v letní přípravě zdravotní problém, protože mu pár týdnů před startem nového ročníku Fortuna:ligy píchlo v kolenu.

Na operaci ale nemusel, dostal dvě injekce, které by to měly zalepit, nyní ho koleno vůbec nebolí a doufá, že to vydrží. Ve druhém dějství proti Slavii už se ostatně dostal na plac...

V sobotu od 16:00 mají před sebou ševci výjezd do Ostravy, kde se jim v poslední době vůbec nedaří a jako příklad stačí připomenout poslední tři výsledky 1:5, 2:4 a 1:4.

"Třeba je to v hlavách hráčů. Ale nemůžeme tam jet se strachem o výsledek. Musíme se soustředit na věci, které umíme. Pak můžeme být úspěšní," burcoval žlutomodrou kabinu osmadvacetiletý odchovanec Slavie, jehož slova vyšla na idnes.cz.

Jaký je podle něj Baník pod novým šéfem Pavlem Vrbou? "Mají silné mužstvo. Ale s ambicemi, které mají, je jeden bod z prvních dvou kol málo. Chtěli určitě všech šest. Budou doma před svými fanoušky pod extrémním tlakem. Sám jsem to zažil. Pokud bychom drželi delší čas nerozhodný stav, nebo dali gól, tak budou nervóznější a nervóznější," doplnil idnes.cz citovaný záložník, jenž v minulosti prošel také Teplicemi a Baníkem, za který toho neodehrál vůbec málo.

Je tlak ve Slezsku srovnatelný s tím z Vršovic? "Pro lidi v Ostravě je fotbal svátek, mají práci a pak Baník. Atmosféra je vždycky skvělá. I když jsme hráli dole, chodilo hodně lidí. Ale pro některé hráče, kteří tam nejsou dlouho nebo jsou noví, může být tlak nepříjemný," upozornil na portálu idnes.cz finalista domácího poháru z ročníku 2018/2019.

Příchod Jankta do Sparty je další nesmysl. A Hancka bych prodal, říká Luhový. V čem vidí hlavní problém letenské hry?

Zdroj: idnes.cz