Plzeň posílila o celou novou jedenáctku, ale mohou ztratit oporu v bráně! Kdo půjde z kola ven?

Plzeň posílila o celou novou jedenáctku, ale mohou ztratit oporu v bráně! Kdo půjde z kola ven?

Viktoria Plzeň byla v tomto přestupovém období jedním z nejvytíženějších klubů na české scéně, ne-li ve světě. I když podepsala novou jedenáctku hráčů, je skoro jisté, že na někoho vyjde Černý Petr a bude muset z kola ven.

Když se na začátku července Viktoria utrhla ze řetězu a začala posilovat, snad nikdo neočekával, že podepíše 10 hráčů a k tomu 3 na hostování. Jelikož se však blíží závěrečné předkolo Ligy Mistrů a LM samotná, je třeba mít silný a velký kádr, aby se sestava mohla točit i v lize. 

Viktoria podepsala hráče v pořadí Václav Pilař, Kristi Qose, Martin Jedlička, Jan Kliment, Mohamed Tijani, Cadu, Filip Čihák, Jan Sýkora, Libor Holík, René Dědič, Václav Jemelka, Erik Jirka a Fortune Bassey. Bassey, Dědič a Holík v klubu hostují, ale dvě z nich se mohou proměnit v přestup.

Už teď je jasné, že minmálně jeden stoper půjde někam na zkušenou, neli na přestup. Zde by měl odpadnout buď Filip Čihák (ano, jedna z posil) nebo Filip Kaša. Už takhle jsou v týmu stopeři Hejda, Pernica, Tijani, Jemelka a právě Kaša s Čihákem. 

V pátek se na instagramu Jindřicha Staňka objevilo video o jeho působení ve Viktorii. Po něj mu záložník Jan Kopic napsal komentář ve znění " Díky za vše Jindro, ať se ti dál daří. Bude to znamenat odchod Staňka, kterého by měl nahradit právě Martin Jedlička, jedna z posil. 

To v útoku přibyl Fortune Bassey, což je 5. útočník. Bude to znamenat hostování Mateje Trusy?  Je jasné, že v kádru Viktorie se ještě budou dít věci, protože takto obsáhlý kádr je zkrátka moc i na účastníka Ligy Mistrů. 

Kdo si vytáhne Černého Petra a bude muset Štruncovy sady opustit?

 zdroj: fcviktoria.cz