Juliš? Poslední dva měsíce pracuje opravdu tvrdě a gólový zápis by si podle Priskeho zasloužil...

Juliš? Poslední dva měsíce pracuje opravdu tvrdě a gólový zápis by si podle Priskeho zasloužil...

V rámci druhé sparťanské výhry za sebou s čistým kontem a vítězné domácí premiéry v sezoně 2022/2023 figuroval v základní sestavě Lukáš Juliš.

V 63. minutě ovšem sedmadvacetiletý forvard s minulostí v Sigmě i Bohemians 1905 zahodil pokutový kop a o pár chvil později byl střídán mladším Václavem Drchalem.

Proč šel penaltu kopat právě hráč, v jehož případě se zdálo, že bude zapůjčen jinam a který by patrně mezi jedenácti vyvolenými nebyl, pokud by nebyl Jan Kuchta potrestán?

"Toto rozhodnutí učinili hráči na hřišti. Také jsem čekal, že penaltu bude zahrávat Dávid Hancko, jelikož je úspěšně zahrával v minulé sezoně. Změnu hráči udělali patrně kvůli tomu, že penaltový zákrok byl právě na Hancka. Juliš byl připravený, ale bohužel si na gól ještě počká. Moc mu to ovšem přeju, jelikož poslední dva měsíce pracuje opravdu tvrdě a gólový zápis by si zasloužil," pronesl na jeho adresu dánský odborník Brian Priske.

Juliš byl v základu také v minulém kole v Českých Budějovicích, kdy ho nahrazoval Martin Minčev až patnáct minut před koncem. Myslíte, že tomu tak bude i dvacátý srpnový den na mladoboleslavské půdě?

Příchod Jankta do Sparty je další nesmysl. A Hancka bych prodal, říká Luhový. V čem vidí hlavní problém letenské hry?

Zdroj: sparta.cz