Hanckovi byl na Letné představen plán, jak se může stát ještě silnějším, aby si mohl vysloužit ještě lepší nabídku

Hanckovi byl na Letné představen plán, jak se může stát ještě silnějším, aby si mohl vysloužit ještě lepší nabídku

Pakliže před fotbalovým hemžením nezavíráte oči, nepochybně jste si všimli, že Feyenoord Rotterdam dlouhodobě lanaří sparťanského obránce Dávida Hancka.

Poslední nabídka za slovenského reprezentanta s minulostí ve Fiorentině se měla vyšplhat na 7,5 milionu eur, s tím, že součástí transakce by byla i procenta z případného dalšího prodeje a právě to už může být suma, na níž mohou v Generali Česká pojišťovna aréna slyšet.

Vystoupení proti Sigmě Olomouc (2:0) tak teoreticky mohlo být jeho posledním představením v rudém trikotu. Dovede si trenér Brian Priske představit tým bez něj?

"Nechci si představovat tým bez Hanciho. Vedl jsem rozhovory jak s ním, tak s Tomášem Rosickým. Přestupy jsou ovšem součástí fotbalu. David je pro nás klíčový hráč, představil jsem mu plán, který s ním pro aktuální sezonu máme, to, co mu můžeme ve Spartě nabídnout, jak jej můžeme učinit ještě lepším a silnějším hráčem, aby si mohl po tomto ročníku vysloužit třeba ještě lepší přestupovou nabídku, než kterou má v tuto chvíli. Na druhou stranu jsem bohužel jenom trenér. Takováto důležitá životní rozhodnutí musí lidé činit sami za sebe," zaznělo z úst dánského stratéga z Letné.

Nejbližší duel sehraje Sparta 20. srpna, kdy zajíždí do Mladé Boleslavi. Patnáctinásobný šampion Eredivisie půjde do akce o den později na hřišti Waalwijku. Kde asi tou dobou bude čtyřiadvacetiletý zástupce kapitána Ladislava Krejčího?

Kliment mi dřív přišel jako rybí krev. A Chorý? To je gorila, říká expert Palička

Zdroj: sparta.cz