Čisté konto, 3 body...dosažení mety 100 ligových zápasů Valeše potěšilo. Radost mu ale dělá hlavně ofenziva...

Čisté konto, 3 body...dosažení mety 100 ligových zápasů Valeše potěšilo. Radost mu ale dělá hlavně ofenziva...

Stý ligový duel Romanu Valešovi vyšel. Jeho zelenobílá družina vyloupila teplická Stínadla a on k tomu pomohl i druhým venkovním čistým kontem v sezoně.

Jaké v něm ona meta vyvolává pocity? "Za takové číslo jsem moc rád. Abych přiznal pravdu, ani jsem o tom nevěděl a neřešil to. Až nedávno mi o tom říkal táta. Před tímto zápasem mi metu ještě připomněl trenér. Těší mě, že jubilejní zápas vyšel takhle hezky s čistým kontem a za tři body. O to je ta stovka sladší. Nijak zvlášť mi tenhle zápas asi v hlavě neutkví. Spíš si budu pamatovat, že se nám povedlo zvítězit," ozřejmil v interview pro bohemians.cz dvaatřicetiletý strážce svatyně.

Klokani se zatím drží na špici ligy, s tím, že triumfovali v obou venkovních utkáních a v obou se jim podařila udržet nula. Jak komentuje dotyčnou statistiku?

"Je skvělé, že máme takhle skvělou produktivitu. Těší mě to hlavně za kluky v ofenzivě. Odvádí spoustu tvrdé práce a konečně jsou za ni i odměněni v podobě vstřelených branek. Musím připomenout, že jejich efektivita pomáhá zároveň celému týmu. Dřeme všichni společně, ale jakmile je to korunováno brankami a vítězstvím, je odměněn celý tým. Já osobně jsem pochopitelně rád za každé čisté konto. Každá nula v defenzivě znamená zisk minimálně jednoho bodu," připomněl starou známou pravdu bývalý brankář Jablonce.

Ševčík, Schranz, Kačaraba, Oscar, Sor...Trpišovský na vršovickém poli zas a znovu sčítá zraněné...

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.