Ať se někdo podívá na to, odkud Slavia rozehrávala trestňák, komentoval Horejš posunutí míče 5 metrů od přestupku

Ať se někdo podívá na to, odkud Slavia rozehrávala trestňák, komentoval Horejš posunutí míče 5 metrů od přestupku
OBSAHUJE OHLASY

David Horejš stále čeká na své první jablonecké vítězství a bude si na něj muset počkat minimálně do 21. srpna, kdy se jeho zelenobílá družina představí na zlínské Letné.

Jeho svěřenci totiž nestačili před domácím publikem těsně na Slavii a v nastavení navíc nebyli daleko od vyrovnání. Na Střelnici tak po závěrečném hvizdu zavládlo velké zklamání...

I Jindřich Trpišovský se ostatně nechal slyšet, že si sešívaní odvezli ze severu Čech všechny body jen se štěstím. Bývalý trenér Dynama České Budějovice tak své hráče nijak nekritizoval, protože výkon nepovažoval za špatný.

"Celý zápas hrubě ovlivnila ta červená karta. Při kvalitě současné Slavie je pak těžké proti nim hrát. Své kluky ale musím i v tom oslabení obrovsky pochválit. Dostali jsme se do hry skvělým trestňákem, pak jsme sice znovu inkasovali, ale opět nás neskutečně nakopl gól Chramosty. Podle mě se hrálo nadstandardní utkání a třešničkou by bylo, kdyby to tam tomu Kratochvílovi padlo. Mrzí mě to kvůli klukům, protože by si to zasloužili,“ načal své hodnocení uznávaný odborník, jehož slova nabídly stránky fkjablonec.cz.

"Kluci předvedli hodně dobrý výkon. Celkově mě na těch třech zápase zatím zaráží spíš jen výkon s Bohemians. V neděli jsme nebodovali, ale je to výkon, který nás musí posunout dál. Hráli jsme proti soupeři, který má v lize asi největší kvalitu a sahali jsme po bodu. Dobré ale samozřejmě není, že jsme podruhé za sebou doma prohráli," upozornil jablonecký kouč.

Ten se vrátil i ke sporným momentům, které jeho mužstvu nepřidaly. "Červená asi byla. Jenže vezměte si, že se celý týden na něco připravujete, je za tím spousta práce a pak hráče trefí míč do ruky a je po zápase. Chtěli jsme si to se Slávií rozdat. Ale ať se někdo taky podívá na to, odkud poté Slavia rozehrávala ten trestný kop," připomněl viditelné posunutí míče o pět metrů z místa přestupku Horejš, jehož celek po třech kolech uzavírá tabulku společně s Teplicemi a Zlínem.

I u Botiče už ví, že dobří holubi se vracejí. Morávek po 13 letech opět nevlékne zelenobílý dres Bohemians

Zdroj: fkjablonec.cz