Ukázali jsme si, že cesta, na kterou jsme se dali, může přinést úspěch, zní z Jablonce i přes dlouhé čekání na výhru

Ukázali jsme si, že cesta, na kterou jsme se dali, může přinést úspěch, zní z Jablonce i přes dlouhé čekání na výhru

Proti Slavii sice hrál Jablonec velkou spoustu času v deseti, nicméně s diváky to bylo pořád v jedenácti. Přesně tak viděl prohraný domácí souboj se Slavií Jan Chramosta.

"Tlačili nás a na konci pro nás měli i ocenění, když se nám po prohraném zápase tleskalo. Je to takové trošku zadostiučinění," uvedl na webu fkjablonec.cz bývalý forvard Mladé Boleslavi, Plzně či Bohemians Praha 1905.

Zelenobílí tak pořád zůstávají v nové sezoně bez vítězství a pod novým koučem Davidem Horejšem zatím nevyhráli ani v letní přípravě (celkově jde o sedmý zápas). V příštím kole je čeká Zlín, který také v dosavadním průběhu vybojoval pouhý bod...

"Ukázali jsme si, že ta cesta, na kterou jsme se dali, může přinést úspěch. Do Zlína proto pojedeme pro vítězství," burcoval severočeskou kabinu historicky nejlepší střelec domácího MOL Cupu.

Jeho kolega Matěj Polidar o následujícím dalekém výjezdu na Moravu (hraje se 21. srpna od 16:00) nepochybuje. "Pojedeme tam zvítězit!," zakončil bojově naladěný kmenový sparťan, podle nějž tým těží ze skvělé přípravy a doufá, že se to brzy projeví.

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.