Že by obrat? Trpišovský chválí Plavšiče: Je ve skvělé formě, perfektně trénoval a je výtečně kondičně připravený

Že by obrat? Trpišovský chválí Plavšiče: Je ve skvělé formě, perfektně trénoval a je výtečně kondičně připravený

Sešívané "S" dopsalo před pohárovým střetem s Rakówem Čenstochová na evropskou soupisku nejen Davida Juráska, ale i Srdjana Plavšiče. Proč se trenérský štáb rozhodl právě pro ně?

"Všichni hráči, kteří jsou v nominaci, mohou nastoupit. Někteří z nich mají menší potíže, ale to je na začátku sezony normální, zápasy jdou rychle za sebou. Yira Sor a Lukáš Provod zůstali v Praze, aby měli lepší servis pro domácí odvetu. Po zraněních Ewertona a Václava Jurečky jsme potřebovali doplnit levou stranu a krajní pozice obecně, proto jsme se rozhodli pro tyto hráče," ozřejmil webem slavia.cz citovaný Jindřich Trpišovský.

V případě šestadvacetiletého srbského univerzála se přitom celé léto zdálo, že byl odstaven na druhou kolej a že ho chce úřadující tuzemský vicemistr prodat. V úvodních třech kolech Fortuna:ligy ostatně neodehrál ani minutu a ani nemohl, protože nebyl k zápasům vůbec nominován...

"Srdjan je ve skvělé formě. Ukazuje to jak v přípravných zápasech, tak na tréninku. Prošel si určitými problémy, do přípravy nastoupil zraněný, jednalo se o jeho odchodu. Na soupisce pro dvojzápas s Panathinaikosem chyběl kvůli vyjednávání transferu směrem do Turecka, který nedopadl. U Srkiho je výhoda, že tým zná a v útočné fázi, především při dobývání bloku, nám dokáže hodně pomoci. Je využitelný na více pozicích, proto jsme se pro něj rozhodli. Musím ho pochválit, perfektně trénoval, je skvěle kondičně připravený, rozehrával se i s B-týmem," přiblížil šestačtyřicetiletý odborník z Edenu, jehož slova zazněla na stránkách slavia.cz.

Připíše si první minuty této sezony právě ve čtvrtek na polské půdě?

Je to super řízek! Jeden z koučů, kterým budu hodně fandit, řekl Švancara po setkání s Veselým

Zdroj: slavia.cz