Turecko bylo na spadnutí, nevím, proč to nedopadlo, říká Plavšič. Trenérský štáb Slavie s ním prý už zase počítá...

Turecko bylo na spadnutí, nevím, proč to nedopadlo, říká Plavšič. Trenérský štáb Slavie s ním prý už zase počítá...
OBSAHUJE VIDEO

Exsparťan Srdjan Plavšič si sice proti Rakówu připsal první soutěžní start v nové sezoně, ovšem o jeho slávistické budoucnosti se pořád ještě nerozhodlo.

Jaké pro něj bylo jít do akce po tak dlouhé době bez vytížení? "Musím uznat, že to pro mě bylo náročné. Dva měsíce jsem jen trénoval, nehrál jsem žádný soutěžní zápas. Na druhou stranu jsem dobře fyzicky připravený, každý den jsem makal, zůstával jsem i déle po tréninku. Řekl bych, že běžecky a fyzicky jsem utkání zvládl," nechal se slyšet po závěrečném hvizdu srbský rychlík, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

V jeho případě to vypadalo na letní odchod do Turecka, což ovšem (zatím) nevyšlo. "Bylo to na spadnutí, nevím, proč to nedopadlo. Hlavou jsem byl ale stále tady, tvrdě jsem pracoval a čekal na příležitost," přidal sešívaný univerzál.

S trenéry svou pozici s ohledem na potenciální hostování dosud neprobíral. "Ještě jsme o tom nemluvili. Jsem rád, že mě vzali na čtvrteční zápas. Co bude dál, uvidíme v Praze," doplnil kolega Mandouse, Hromady, Tecla a spol.

Bude Plavšič součástí prvního mužstva i v navazujících duelech? "Srki je plnohodnotný hráč celou dobu, akorát hráči na jeho pozici byli zdraví. Teď se zranil Oscar, kdyby se nezranil, tak je jen otázka času, kdy by se Srki dostal na hřiště. Momentálně je to náš hráč a počítáme s ním," vnesl kapku světla do jeho situace šéf trenérského štábu Jindřich Trpišovský.

Trpišovský před těžkou odvetou: Zmobilizujeme se, dáme dohromady některé zraněné hráče, bude to úplně jiný zápas

Zdroj: slavia.cz