Další bývalá hvězda Barcelony skončila v Saudské Arábii! Alcacer opustil Villareal

Další bývalá hvězda Barcelony skončila v Saudské Arábii! Alcacer opustil Villareal

Občas jsou peníze velmi mocným faktorem ve výběru dalšího angažmá. Poznal to Nico Stanciu nebo Jean-David Beaguel nebo také bývalý útočník Valencie či Barcelony Paco Alcacer.

Finance jsou občas tím nejdůležitějším, co může udělat fotbalistu a jeho rodinu štastnými. Je jasné, že se hraje fotbal pro radost, ale pokud vaše rodina nemá zrovna lehký život, cesta peněž dává největší smysl.

Paco Alcacer, bývalý útočník Valencie, Barcelony či Villarealu odchází jako volný hráč do Saudské Arábie a to konkrétně do klubu Al Sharjah Club. Jeho přesun je o to zajímavější, protože nemůžeme říci, že by se dostal za zenit.

Je pravda, že jeho forma byla kolísavá, ale vždy patřil ke kvalitním útočníkům. Když hrál ve Valencii, získal si sympatie celé ligy a dokonce po něm sáhla Barcelona. Tam uvadl, protože ve stínu Luise Suareze se špatně vyniká.

Stále jen 28letý útočník tedy mizí z Evropy a je jen dalším z mnoha, který doslova zmizí z fotbalové mapy a pomalu se na něj zapomene. Jako útočník si uměl najít to správné místo a odevzdal pro svůj tým vše, ale na tento přesun zzdro Evropy je zkrátka a dobře moc brzy, jeho hvězda nevyhasla.

zdroj: villarealcf.es

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.