Bucha po utkání léta: Je to úžasné! Mezi moje vysněné soupeře patří Paříž, Manchester City či Barcelona

Bucha po utkání léta: Je to úžasné! Mezi moje vysněné soupeře patří Paříž, Manchester City či Barcelona

Taktéž plzeňský záložník Pavel Bucha hýřil v úterý večer po postupu do skupinové fáze Ligy mistrů štěstím. Klubovému webu Plzně pak středopolař sdělil své dojmy i to, koho by si přál od čtvrtečního losu.

„Je to splněný sen. Byl to jeden z těžkých cílů, co jsme si stanovili před sezonou. Projít přes všechna předkola? Klobouk dolů před celým týmem, skvělá práce!“ pochválil své spoluhráče čtyřiadvacetiletý záložník.

I on si po utkání výrazně oddechl. Vždyť Západočeši „v utkání léta“ od konce prvního poločasu smolně prohrávali. „Bylo to hrozně těžké utkání, vzhledem k tomu, jak kvalitní tým proti nám hrál. Začali jsme dobře, fanoušci byli skvělí, hnali nás dopředu, ale bohužel jsme na konci poločasu inkasovali, což nás trochu srazilo,“ přiznal. „Je úžasné, že se nám povedlo na takové úrovni s tak těžkým soupeřem otočit vývoj utkání,“ dodal ale ihned.

Právě Bucha se po jistě bujarých oslavách nyní i s celým týmem už těší na los skupinové fáze Ligy mistrů. Proti komu by si chtěl sám Bucha osobně zahrát? „Mám vysněné soupeře, mezi ně patří třeba Paříž, Manchester City nebo Barcelona. Uvidíme, ale kvalitních a zajímavých týmů je tam spoustu. Necháme se překvapit,“ těší se rodák z Nelahozevse.

Zdroj: fcviktoria.cz

Bílek: Tým je banda bojovníků, co se nikdy nevzdá, jsem na ně pyšný