Teror v Katalánsku! Hvězda Barcelony se stala terčem ozbrojené loupeže, dostala nakládačku

Teror v Katalánsku! Hvězda Barcelony se stala terčem ozbrojené loupeže, dostala nakládačku

Na hřišti je rychlý jako blesk, na bandu ozbrojených zlodějů byl ale i on krátký. Hvězdu Barcelony Pierra-Emericka Aubameyanga v pondělí časně ráno přepadli. A to přímo u něj doma, kde ho nejméně čtyři lupiči zmlátili před zraky jeho krásné ženy Alyshy Behague. Pak ho donutili otevřít sejf a ukradli mu drahocenné šperky. 

Když hrajete za Barcu a patříte k nejšikovnějším útočníkům světa, je jasné, že přitahujete zájem mnoha lidí. Pokud jde o fanoušky. je to ještě v pořádku. Mnohem horší je, když se stanete terčem lidí, kteří nechtějí nic jiného než přisvojit si váš majetek.

Své o tom ví už i Aubameyang. Do jeho honosného sídla v komplexu Castelldefels se v časných ranních hodinách přikradla parta zlodějů, kteří s sebou měli železné tyče i střelné zbraně. Do domu se dostali přes zahradu a pak to začalo. Jak uvádí britský Daily Mail, nebohého fotbalistu přepadli a začali ho bít přímo před manželkou. Zda v tu chvíli byli v baráku i jejich dvě malé děti - Curtys a Pierra, se zjistit zatím nepodařilo.

Nakonec je ještě zázrak, že hráči Barcelony se ve výsledku nic vážného není. Zato přišel o desítky milionů investovaných do luxusních šperků. Když lupiči odjeli, jeho manželka Behague zavolala policii, ta teď po pachatelích intenzivně pátrá.

Zajímavé je, že k přepadení došlo jen krátce poté, co Aubameyang začal být spojován s návratem do Premier League, konkrétně s přesunem do londýnské Chelsea. Tak jako tak ale není žádné překvapení, že zloději šli zrovna po něm. Že si libuje v drahých doplňcích, je o něm velmi dobře známo, stejně jako to, že miluje nadupané automobily.

Reprezentant Gabonu není ostatně jediným hráčem Barcy, jenž byl v poslední době zákeřně okraden. Před dvěma týdny přišel Robert Lewandowski o hodinky za necelých šedesát tisíc liber, které mu někdo ukradl z auta ve chvíli, kdy se bývalý střelec Bayernu podepisoval před tréninkovým centrem fanouškům.

Loni v listopadu zase vykradli dům křídelníkovi Ansu Fatimu, když spolu se svou rodinou sledoval v přízemí katalánské derby s Espanyolem.

A v roce 2018 byli dokonce okradeni hned tři fotbalisté Barcy. Zloději totiž postupně navštívili sídla Philippeho Coutinha, Gerarda Piqueho a Jordiho Alby. 

Dybalou to neskončilo. Mourinho se dočkal ve věčném městě další obří ofenzivní posily...

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.