S posilováním nekončí ani v Parku princů. Na kolik vyšla mistra Ligue 1 tato šestá letní posila z Neapole?

S posilováním nekončí ani v Parku princů. Na kolik vyšla mistra Ligue 1 tato šestá letní posila z Neapole?

Španělský reprezentant Fabián Ruiz Peňa opustil po čtyřech sezonách italskou Neapol a jeho novým chlebodárcem se stal úřadující šampion Ligue 1 Paris Saint-Germain.

Pod Eiffelovkou se střední záložník dohodl na dlouhodobém pětiletém kontraktu, který by ho měl v zemi galského kohouta udržet až do 30. června 2027.

Slovutný klub, na jehož soupisce naleznete globální hvězdy jako Mbappé, Neymar, Messi, Ramos nebo Donnarumma, zaplatil za svou čerstvou akvizici více než 21 milionů eur.

Protože u bývalého esa Betisu i Elche uvádí specializovaný server transfermarkt.com sumu 55 milionů eur, jde podle všeho o výhodný obchod představitelů PSG.

Vítěz Coppa Italia z roku 2020 se stal již šestou letní posilou Paříže. Do záložní řady už před ním přišli Vitinha a Renato Sanches.

Svěřenci trenéra Christophe Galtiera jdou opět do akce již ve středu večer na území Toulouse. Bude Ruiz debutovat již nyní, nebo si na svou premiéru počká až do třetího zářijového dne, kdy se jeho nový zaměstnavatel představí na půdě Nantes?

Dybalou to neskončilo. Mourinho se dočkal ve věčném městě další obří ofenzivní posily...