Exreprezentant Kadlec opouští Jablonec a bude hrát třetí ligu. Využívat ho bude moci Kotal na Žižkově

Exreprezentant Kadlec opouští Jablonec a bude hrát třetí ligu. Využívat ho bude moci Kotal na Žižkově

Ostřílený forvard Václav Kadlec už si po opětovném obnovení profesionální kariéry zahrál za tři kluby - Sokol Červené Janovice, Mladou Boleslav a Jablonec. Jak zaznělo na serveru isport.blesk.cz, v nejbližší době ho bude čekat další stěhování...

A spolu s ním i změna soutěží, s tím, že FORTUNA:LIGU vymění za ČFL. Exsparťan si totiž plácl na příští dva roky s Viktorií Žižkov, kterou řídí už pár měsíců trenérský tandem Václav Kotal a Michal Šmarda.

Ofenzivně laděný hráč s minulostí v Eintrachtu Frankfurt, jenž se na Střelnici nedokázal prosadit ani přes Jana Chramostu, ani přes Vladimíra Jovoviče, ani přes Václava Sejka, odehrál v této ligové sezoně jen pár minut a klubovou adresu tak mění kvůli slabému vytížení.

Autor padesáti branek v české lize se tak v jednom mužstvu, které je v dosavadním třetiligovém dění suverénní a má za sebou i postup do dalšího kola MOL Cupu, potká se několika známými tvářemi jako Michal Petráň, Radek Voltr, Milan Jirásek či Milan Švenger.

Debut někdejšího reprezentanta Česka v červenobílém trikotu může přijít již první zářijovou neděli na hřišti Chlumce nad Cidlinou.

Jiráskovi se hodně líbí varianta vystoupat nahoru s Viktorií: Zvládnout návrat do F:NL a časem se o ligu poprat na Žižkové