Horváth: Barce nemusí vonět zodpovědné bránění: Její hráče můžeme dostat do situací, které pro ně nebudou komfortní a překvapit

Horváth: Barce nemusí vonět zodpovědné bránění: Její hráče můžeme dostat do situací, které pro ně nebudou komfortní a překvapit

Plzeňská výprava nabrala první zářijové úterý směr Katalánsko, kde se ve středu večer na tamním Camp Nou postaví úřadujícímu vicemistrovi LaLigy, který v minulosti ovládl Ligu mistrů hned pětkrát (naposledy se tak stalo v sezoně 2014/2015).

Krajní bek Milan Havel zažil atmosféru prestižní evropské soutěže již před čtyřmi lety a nyní rád repetizuje...

"Samozřejmě se moc těším, protože je to odměna za celou minulou sezonu a všechnu odvedenou práci. Celý ten zápas bude úžasný, čeká nás obrovský stadion a skvělá atmosféra, věřím, že si to všichni užijeme. Bude to svátek," pronesl těsně před odletem osmadvacetiletý svěřenec Michala Bílka.

Realizační tým je bojovně naladěn a rád by ve slavném prostředí dopadl lépe než Sevilla, která obdržela před pár dny od svěřenců kouče Xaviho trojku.

"I jako trenér se na zápas s Barcelonou moc těším, věřím, že kluci mohou být úspěšnější, než jsme byli my. To znamená, že si více zahrají fotbal a budou úspěšní i, co se týká zisku bodů. Naše mužstvo velice zodpovědně brání a to Barceloně nemusí úplně vonět, můžeme individuálně kvalitní hráče dostat do situací, které pro ně nebudou úplně komfortní a překvapit,“ doplnil asistent Pavel Horváth.

Šestinásobný mistr FORTUNA:LIGY odešel naposledy poražen v soutěžním měření sil 31. října 2021, což už je téměř rok. Jestlipak dokáže svou famózní sérii udržet i proti titánovi, jenž se spoléhá na ofenzivní choutky Lewandowského, Fatiho či Dembélého?

Dva týmy z TOP 5 lig a srbský vicemistr aneb O soupeřích Slovácka v základní skupině Konferenční ligy