Choutky Sparty? Novákova priorita je stále zahraničí, Fischer zájem má, ale letenská nabídka zatím Antverpy nepřesvědčila

Choutky Sparty? Novákova priorita je stále zahraničí, Fischer zájem má, ale letenská nabídka zatím Antverpy nepřesvědčila

I když je dvaatřicetiletý krajní bek české reprezentace Filip Novák spojován se Spartou již delší časový úsek, v nejbližší době by na Letnou přijít neměl.

Podle informací eFotbal.cz by ve Fenerbahce Istanbul končící obránce rád zůstal i nadále v zahraničí a jeho návrat do FORTUNA:LIGY, jejíž součástí už není více než sedm let, se tak pravděpodobně odloží.

Podle instagramového účtu @spartanske.zpravy ale ve sparťanských kancelářích i nadále pracují na možném příchodu ofenzivně laděného Viktora Fischera, jenž je majetkem Antverp.

Bývalý dánský reprezentant má na kontě tři ligové tituly ze dvou zemí a změna prostředí a s tím spojený nový impuls ho určitě zajímá. Dobré vztahy má i s Brianem Priskem, pod kterým působil v uplynulém soutěžním ročníku 2021/2022.

Na Praze 7 chtějí osmadvacetiletého borce s historií v Ajaxu, Middlesbrough, Mainzu i Kodani natolik, že nabízí belgického klubu sumu mezi 1,75 až 2 miliony eur, nynější lídr First Division A na to však zatím neslyší.

Vážný zájem o rodáka z Aarhusu má být také z turecké nejvyšší soutěže, čili je možné, že v Royalu čekají na ještě atraktivnější nabídku.

Trenér Priske by měl dostat více času. Zabrat musí hráči, nikdo jiný jim teď nepomůže, zdůraznil Fukal