Mám zprávy, že v Allianz Areně bude našich příznivců opravdu hodně, vyhlíží Bílek výjezd do Mnichova

Mám zprávy, že v Allianz Areně bude našich příznivců opravdu hodně, vyhlíží Bílek výjezd do Mnichova

V domácích podmínkách velmi dlouho neporažená Plzeň bezpečně vládne nejvyšší tuzemské soutěži a klid dodává Viktorii také skutečnost, že má odehrán o zápas méně než druhá Slavia i další pronásledovatelé. V Doosan aréně ale nepolevují v práci ani v reprezentační přestávce, byť s omezeným počtem hráčů.

"V reprezentaci máme poměrně hodně hráčů. Trénuje nás tak deset až dvanáct, někteří totiž mají také menší zdravotní problémy. Reprezentační pauza slouží k tomu, aby ti, co jsou fit, dobře potrénovali a zároveň si trochu odpočinuli. Program, který nám začne, bude opět velmi náročný, ale my se na ty zápasy těšíme.“ informoval na oficiálních stránkách Viktorie hlavní kouč západočeské družiny Michal Bílek.

V Lize mistrů zatím Plzeň dvakrát prohrála, nicméně nabrané zkušenosti s Barcelonou a Interem jejím hráčům pomáhají a přenášejí si je i do FORTUNA:LIGY. "Bez ohledu na výsledek jsme rádi, že si takhle těžké duely můžeme zahrát, protože hráčům to jednoznačně pomůže. Sebedůvěra v ligových utkáních je potom větší. S velkými zápasy hráči rostou, to je jednoznačné," potvrdil šéf Klimenta, Jemelky, Staňka a spol.

V nejbližší době čekají nynějšího lídra tabulky dva výjezdy ven. Nejprve do vršovického Ďolíčku a následně do bavorské Allianz Areny, kde sídlí slovutný Bayern Mnichov. "Bude to zase bezvadný zápas proti těžkému protivníkovi na krásném stadionu. Všichni se na to těšíme, bude to pro všechny další zkušenost. A pro naše fanoušky velký zážitek. Mnichov je poměrně blízko, mám zprávy, že tam našich příznivců bude opravdu hodně," nastínil před čtvrtým říjnem sedmapadesátiletý expert.

Slavia s Libercem, Sparta s Hradcem, Plzeň na Bohemians, City-United, Arsenal-Tottenham, Bayern-Leverkusen