Chelsea stále pátrá po novém sportovním řediteli. Boehly má na užším seznamu těchto osm odborníků...

Chelsea stále pátrá po novém sportovním řediteli. Boehly má na užším seznamu těchto osm odborníků...

Spolumajitel Chelsea Todd Boehly stále hledá pro potřeby Blues ze Stamford Bridge nového sportovního ředitele a v oné souvislosti vypracoval užší výběr možných kandidátů.

Aktuálně se na jeho sledovaném seznamu nalézá podle informací britského listu THe Daily Mail hned osm jmen, s tím, že list ještě nemusí být konečný...

Tím spíš, když již minulý týden možná kapku překvapivě odmítl londýnskou nabídku šéf sportovního úseku Red Bullu Salcburk Christophe Freund.

Devětačtyřicetiletý americký investor, jenž má dvacetiprocentní podíl také v Los Angeles Dodgers, však na trhu pátrá dál a to napříč celým Starým kontinentem.

A kdo že by se tedy mohl objevit ve strukturách šestinásobného vítěze Premier League, který je v aktuální tabulce na sedmé příčce?

Píše se o osmičce Tim Steidten (Bayer Leverkusen), Victor Orta (Leeds), Les Reed, Michael Zorc (ex Borussia Dortmund), Sébastien Kehl (Borussia Dortmund), Monci (Sevilla), Andréa Berta (Atlético Madrid) a Marc Overmars (Royal Antverpy).

Posledně jmenovaný Nizozemec už mimochodem přivedl k momentálnímu suverénovi belgické First Division A, v jehož kádru už je druhým rokem také Radja Nainggolan, jak trenéra Marka van Bommela, tak obránce Tobyho Alderweirelda.

Tak už došlo i na Obiho Mikela. Končící osobnost nigerijského fotbalu naplnilo posledních 20 let velkou spokojeností