Z Chramosty se opět stává útočný zabiják: Trenér Horejš mi věří a jsem tam od toho, abych zúročoval práci celého týmu

Z Chramosty se opět stává útočný zabiják: Trenér Horejš mi věří a jsem tam od toho, abych zúročoval práci celého týmu

Dlouhá jablonecká série z úvodu ročníku bez výhry už je zapomenuta. Severočeský výběr kouče Davida Horejše ze Střelnice dokázal vyhrát i počtvrté za sebou, s tím, že největší podíl měl na skalpu Zbrojovky dvougólový Jan Chramosta, pro nějž šlo o šestou trefu sezony.

Ostřílený kolega Polidara, Sejka či Malínského už tak vyrovnal svou gólovou bilanci z uplynulé sezony ve Vršovicích a to na to potřeboval pouze 532 odehraných minut.

Jak si svou podzimní střeleckou formu užívá? "Cítím se dobře. Dobře trénujeme a v zápase je to znát. Trenér mi věří a já jsem tam od toho, abych zúročoval práci celého týmu. V poslední době se mi to daří a věřím, že to bude tak pokračovat i dál," pomohl si tradiční sportovní floskulí co nevidět dvaatřicetiletý forvard.

Nynější úspěšné šňůry si váží, protože k ní nevedla lehká cesta. "Ze začátku to byla dřina. Ten tým si potřeboval sednout a dostat do sebe návyky, které po nás trenér chce. Bylo to pro nás hodně nových informací. Všichni teď vědí, co mají hrát a co od nich trenéři očekávají a to už přináší ovoce," doplnil.

O pátý triumf v řadě budou zelenobílí za pár dní usilovat proti beznadějně posledním Pardubicím, které kráčí od porážky k porážce i pod novým šéfem Radoslavem Kováčem.

"Pardubice dostaly v Teplicích docela náklep, což mě teda překvapilo. Asi nejsou úplně v pohodě. Ale to není náš problém. Pojedeme tam hrát svoji hru s cílem jednoznačně zvítězit a naší sérii natáhnout," potvrdil webem fkjablonec.cz citovaný nejlepší střelec v historii MOL Cupu.

5 událostí 10. kola: Žák to bude mít drahé, Drchal umlčel Mosqueru, hororová domácí bilance Baníku nekončí