Návrat na místo činu? Wolves přemlouvají Nuna k návratu na Molineux!

Návrat na místo činu? Wolves přemlouvají Nuna k návratu na Molineux!

Mělo se za to, že se Vlci po vyhození Bruna Lageho dokáží domluvit s Julenem Lopeteguim, který ve stejnou dobu přišel o job v Seville. Lopetegui ale přes silné vazby na tým v zázemí Wolverhamptonu odmít.   

Wolves jednají s Nunem Espiritem Santem o návratu svého bývalého manažera na Molineux. Tuto překvapivou zprávu zveřejnila anglická televizní a rozhlasová stanice BBC, podle které si vedení v tuto chvíli 18. týmu Premier League pohrává s myšlenkou přivést na místo kouče nejúspěšnějšího kormidelníka, kterého v novodobé éře Wolves v nejvyšší soutěži měli. Nuno dovedl v minulosti Vlky ke dvěma sedmým místům v Premier League a dokonce je dokázal protlačit do evropských pohárů. Tam hráli Vlci po 39 letech a pod Nunem se dokonce dostali v Evropské lize do čtvrtfinále.

Nakonec nicméně byl portugalský trenér fakticky propuštěn v roce 2021 po obtížné sezóně, kdy se výkony týmu zhroutili. Nuno si následně vysloužil angažmá u Spurs, kde se mu ovšem nepodařilo rozehnat krizi, která v Tottenhamu vznikla po odchodech Mauritia Pochettina a Joseho Mourinha a z tehdy ještě White Hart Lane se pakoval už po necelých čtyřech měsících a sedmnácti zápasech ve funkci. Následně pak přijal pozici kouče arabského klubu Al-Ittihad.

Wolves naopak potřebují velmi rychle vyřešit současnou krizi, kdy po nepovedeném loňském ročníku pokračují v matných výkonech a po devíti kolech nejvyšší anglické soutěže mají na kontě za jednu výhru a tři remízy pouhých šest bodů. Pro Nuna by se jednalo dozajista o zajímavou výzvu, určitým problémem pro realizaci této myšlenky by mohlo být současné saúdskoarabské angažmá Nuna. Pokud by se ovšem Vlkům podařilo Nuna vyplatit, comebacku by nestálo nic v cestě.