Přetahovaná Barcelony a Realu o jeden přestupový cíl? Užije si to zřejmě Inter! A cílem je tento záložník...

Přetahovaná Barcelony a Realu o jeden přestupový cíl? Užije si to zřejmě Inter! A cílem je tento záložník...

Chystá se El Classico na přestupovém poli. Real Madrid a Barcelona se údajně zajímají o podpis záložníka Interu Milán Nicola Barelly. Ke konfliktu španělských gigantů by podle informací webu Calciomercato mělo dojít v létě příštího roku.  

Pětadvacetiletý reprezentační záložník se zkušenostmi na nejvyšší úrovni, aktuálně navíc nacházející se ve skvělé formě, když ve 12 zápasech napříč soutěžemi zaznamenal tři góly a stejný počet asistencí. Tyto atributy měly přilákat podle webu Calciomercato pozornost katalánského gigantu k Nicolu Barellovi. Los Blancos naproti tomu podle informací webu mají Itala na listině sledovaných a zvažovaných hráčů dlouhodobě, není ovšem dozrává čas k tomu, pokusit se jej přetáhnout do španělské La Ligy.

Oba týmy k tomu mají silnou motivaci. Barcelona by potřebovala 25letého hráče příští léto zařadit do středu své zálohy, kde bude výhledově řešit několik exitů. Sergio Busquetsovi je nyní 34 let, zatímco Frenkie de Jong by mohl být prodán. Letošní posila Franck Kessie neudělal dostatečný dojem na manažera Xaviho. Barcelona by tedy mohla Interu Milán nabídnout hráče plus peníze za Kessieho. Podobně to má Real, kde Luka Modrič (37) a Toni Kroos (32) eufemicky řečeno nemládnou. A Carlo Ancelotti prý Barellu již delší dobu sleduje a příští léto by mohl podle novinářů přijít s nabídkou.

Ta by se měla podle expertů pohybovat, aby měl Real naději na úspěch v řádu šedesáti milionů eur, Barcelona by eventuálně mohla z dané sumy ušetřit zhruba polovinu, pokud by se jí podařilo do transferu zařadit na San Siru (ale v barvách AC) prověřeného Kessieho. V Interu se tak mohou připravovat na velmi bouřlivé přestupové období, kdy pár měsíců dopředu vypadají jako hity následujících dvou transfer-windows jak Barella, tak třeba Martinez, nebo celá obrana modročerných de Vrij - Bastoni - Škriniar. Přičemž o zájemce nemá nouzi ani Dumfries.