Šest zástupců slavných "S", u nichž je pravděpodobné, že se ve 304. derby v Edenu budou podílet na gólu?

Šest zástupců slavných "S", u nichž je pravděpodobné, že se ve 304. derby v Edenu budou podílet na gólu?
DERBY PRAŽSKÝCH "S"

Rozhodnout blížící se bitvu o Prahu samozřejmě může při závěrečném rohovém kopu v 97. minutě slávista Ondřej Kolář, případně jeho sparťanský protějšek Matěj Kovář, ale znáte to, kapánek pravděpodobnější jsou přeci jen jiné varianty. Níže před vámi leží seznam hráčů z obou táborů, kteří jsou zatím v této sezoně FORTUNA:LIGY v rámci svých týmů nejproduktivnější a jejichž nedělní šance ke skórování tak nemusí být úplně zanedbatelná. Slušná ofenzivní čísla už vygenerovali jak tři zástupci sešívaného vicemistra, tak tři představitelé současné letenské školy.

Stanislav Tecl (11 zápasů, 9 gólů, 2 asistence)

Dvaatřicetiletý lídr "kanadského bodování" dosud vynechal pouze jedno utkání a devět pobytů v základní sestavě a celkových 11 vystoupení dokázal přetavit v devět branek a dvě gólové asistence.

Díky tomu má milovaný i nenáviděný forvard z Fortuna arény blízko k překonání osobního rekordu, který si stanovil v ročníku 2013/2014, kdy ještě v barvách Viktorie Plzeň zakončil ligový rok s dvanácti trefami.

Vyhnout by se mu i přes současnou konkurenci Usora či Jurečky nemělo ani nadcházející derby. Tím spíš k jeho současným číslům. Na to, že průběžně povede střeleckou tabulku právě on, by si jistě před startem sezony vsadil málokdo.

Foto: SK Slavia Praha