Zajímaví defenzivní hráči, kteří rostou pro slavná pražská "S", případně pro potřeby Viktorie

Zajímaví defenzivní hráči, kteří rostou pro slavná pražská "S", případně pro potřeby Viktorie

Zajímavých obránců, kteří by byli perspektivní a navíc vykazovali i nadprůměrná defenzivní čísla, není nikdy dost. A když už někdo zazáří, podobně jako David Zima (Turín) nebo Dávid Hancko (Feyenoord Rotterdam) dříve či později zakotví v zahraničí, kde se může rozvíjet v ještě kvalitnějších soutěžích. Pojďte se spolu s námi podívat na tři zajímavá ligová jména, která by se mohla při troše štěstí díky solidním statistikám v dohledné době podívat do Doosan arény, Edenu nebo na Letnou také.

David Heidenreich (22 let, FK Jablonec)

V minulosti prošel Teplicemi, už několik let patří italské Atalantě Bergamo a aktuálně tvrdí defenzivní muziku na jablonecké Střelnici.

Jestliže mohla například Sparta angažovat Jakuba Jankta z Getafe nebo Matěje Kováře z Manchesteru United, proč by nemohla přivést také bývalého mládežnického reprezentanta?

Tím spíš, když vládne vytáhlý střední obránce celé FORTUNA:LIZE hned ve dvou statistických ukazatelích, a sice v podstoupených (174) i vyhraných obranných soubojích (111)

Nepostradatelný článek kouče Davida Horejše, jenž v této ligové sezoně absolvoval všech 13 startů, v tomto směru za sebou nechává také Hybše, Suchého nebo Hůlku.