Kameník už Jihlavu nikam neposune. Na půdě vedoucí Příbrami povede tým z Vysočiny nový hlavní trenér...

Kameník už Jihlavu nikam neposune. Na půdě vedoucí Příbrami povede tým z Vysočiny nový hlavní trenér...

Až pojede Jihlava poslední říjnovou sobotu v rámci 14. kola F:NL na půdu Příbrami, už u toho bude nový trenérský štáb. Ten současný v čele s Janem Kameníkem a jeho asistentem Jozefem Pavlíkem totiž ukončil své působení na Vysočině nedlouho po pohárovém vyřazení na hřišti prvoligového Zlína..

Jména nových trenérů odhalí aktuálně osmý celek F:NL ve čtvrtek. Favoritem na uvolněnou lavičku se zdá být bývalý kouč Baníku Ondřej Smetana.

"Jan Kameník a Jozef Pavlík zaslouží poděkování za práci, kterou v našem klubu od června loňského roku odvedli. Přejeme jim hodně štěstí v jejich dalším profesním i osobním životě. Příchod nového kouče a jeho asistenta v současné době finalizujeme. Vše nasvědčuje tomu, že bychom jejich jména mohli oznámit ve čtvrtek ráno, kdy by měli vést první trénink s našim týmem," informoval na webu fcvysocina.cz předseda klubového představenstva Lukáš Vaculík..

U Litavky to však nebude snadné. Tamní FK VIAGEM se pod Tomášem Zápotočným a Markem Niklem rozjel tak, že naposledy odešel poražen v prvním kole. "Chceme se teď soustředit pouze na přítomný okamžik, na nejbližší ligový duel v Příbrami. Zároveň chceme systematicky pracovat na rozvoji a budoucnosti klubu," přidal sportovní ředitel.

Od startu nového druholigového ročníku našli Zoubele, Gabriel a spol. přemožitele již pětkrát. Nestačili už na Duklu, Varnsdorf, Líšeň, Opavu a Karvinou.

Slavia na Ballkani a na Bohemians, Plzeň v Miláně a ve Zlíně, Slovácko s Kölnem a na Spartě, Barcelona-Bayern!