Podmínka, za které je Chelsea ochotna jednat s Interem o trvalém uvolnění belgického tanku Lukaka, už je známa...

Podmínka, za které je Chelsea ochotna jednat s Interem o trvalém uvolnění belgického tanku Lukaka, už je známa...

Před několika dny italský server Gazzetta dello Sport publikoval informaci, že Inter Milán má zájem o trvalý zisk belgického útočníka Romela Lukaka. Ten aktuálně na stadionu Giuseppe Meazzy tráví roční hostování a kromě prodloužení zapůjčení ještě o jednu sezónu se skloňoval i případný odkup. Rekordní podpis Blues by však nemohl pláchnout jen tak gratis, proto se spekulovalo o výši částky, za kterou by londýnská Chelsea byla ochotna svého hráče trvale uvolnit.

Vedení Blues nyní přišlo podle italského portálu Inter Live se zajímavou nabídkou, že prodat Lukaka nebude vůbec žádný problém, pokud opačným směrem zamíří argentinský útočník Lautaro Martínez.

Pětadvacetiletý střelec Nerazzurri je na hráčském trhu velmi žádaným artiklem, kolem kterého dlouhodobě obletují Tottenham, Manchester, Barcelona i Real Madrid.

Lukakova kariéra v Chelsea se nevyvíjela podle očekávání a belgický útočník byl jen šedým stínem sebe sama. Jeho návrat do Londýna byl ostře sledován a dopadl pro londýnský klub pohromou, která bude pokračovat, neboť je zřejmé, že případný prodej bude za mnohem méně, než za kolik jej na Stamford Bridge z Interu Milán přivedl.

Mezi oběma kluby již proběhla jednání o budoucnosti Lukaka. Chelsea nejprve navrhovala prodloužit hostování o další rok, ale Inter by rád devětadvacetiletého střelce získalo zpět na trvalý odkup.

Blues na to reagovali tak, že by to nemusel být problém, pokud jeho prodej bude zahrnovat vyslání Martíneze opačným směrem. To by se ale nemuselo zamlouvat Manchesteru United, který má na argentinského internacionála taktéž spadeno.

Slavia se Sivassporem a s Baníkem, Plzeň s Barcou a se Spartou, Slovácko v Bělehradu s Partizanem. Los LM, EL a EKL