Stará dáma identifikovala náhradu na pravém kraji obrany. Kdo by měl vystřídat Cuadrada?

Stará dáma identifikovala náhradu na pravém kraji obrany. Kdo by měl vystřídat Cuadrada?

Juventus už není tak obávaným soupeřem jako tomu bylo ještě před několika lety. Gigant Serie A vyklidil pozice nejen v domácí soutěži, ale taktéž i v pohárové Evropě. Letošní třetí místo ve skupině Ligy mistrů je možné brát jako neúspěch a pod koučem Maxem Allegrim se nebezpečně houpe křeslo. Dokáže během ledna adekvátně okysličit kádr a odrazit Starou dámu k lepším výsledkům?

Vedení s ním má zatím trpělivost, ale i tak se v Itálii spekuluje, zda ustojí tlak a dokončí v Juventusu sezónu. Nevole fanoušků byla ve středečním domácím zápase Ligy mistrů proti PSG znát a pískotem mu nespokojený dav dával najevo, co si myslí o aktuálních výkonech svého oblíbeného klubu.

Vyhlídky Juventusu skutečně nejsou příliš zářné, ale v Serii A stále zbývá podstatná část zápasů, která může ještě výrazně zamíchat kartami. Neobejde se to ale bez některých změn v kabině. Hojně skloňovaným postem je pravý obránce, na kterém dlouhodobě operuje Juan Cuadrado. Kolumbijský bek by mohl být již během ledna vystřídán v Itálii vyzkoušenou tváří z Realu Madrid.

Podle informací serveru Foot Mercato je předmětem zájmu šestadvacetiletý španělský obránce Álvaro Odriozola, který zkušenosti v Serii A posbíral během svého hostování ve Fiorentině. Italský gigant údajně s hráčem již navázal kontakt a předpokládá se, že na jeho vykoupení by mohlo postačovat 15 milionů eur.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.