Na Old Trafford si vyhlédli nejvíce překvapivé jméno, které má nahradit slavnou značku CR7

Na Old Trafford si vyhlédli nejvíce překvapivé jméno, které má nahradit slavnou značku CR7

Odchod Cristiana Ronalda je v tuto chvíli zřejmě nevyhnutelný, což je zároveň tím důvodem, proč se Rudí ďáblové již s předstihem poohlíží na přestupovém poli po případné adekvátní náhradě.

V souvislosti s rozhovorem, který Cristiano Ronaldo natočil za účasti Pierse Morgana, byl nucen klub se sídlem v Manchesteru reagovat. Vedení na pondělní odpoledne svolalo krizový mítink, jehož cílem bylo vyjednat, jak se tato situace vyřeší.

Dle renomovaného novináře Jasona Burta převládá ve štábu Rudých ďáblů názor, že by měla slavná značka CR7 ze severu Anglie odejít. A co víc, údajně bude nejlepší, pokud se tak stane co nejdříve.

„Na schůzi se představenstvo Manchesteru Untied dohodlo, že Cristiano Ronaldo již nadále v klubu nemůže pokračovat. Vedení s předstihem avizovalo, že Cristiana v příštím přestupovém okně (tedy v lednu) nechá odejít,“ znělo v Burtově prohlášení, které citoval server Tribal Football.

Pokud ovšem jeden článek z týmu odejde, druhý musí přijít. United mají už tak poměrně úzký kádr, který je navíc sužován marodkou. Jedna či dvě posily v zimě mají dávat logiku… Kdo jimi však bude?

„Jednoznačně se nyní zájem Manchesteru upíná na útočníka a pravého krajního beka. S tím, že útočníkem by klidně mohl být Kylian Mbappé, jehož budoucnost v PSG není nikterak jistá. Sám hráč si přeje odejít, preferuje ale zájemce z Ligy mistrů,“ informoval Burt.

Ďáblové své štěstí ale přeci jen zkusí. „Rozhodně. Jelikož chtějí vybudovat konkurenceschopný kádr, pokusí se přivést to nejlepší dostupné zboží. Otázka je, zdali jim bude aktuálně nabízených 150 milionů liber stačit. PSG požaduje až dvojnásobek,“ vydal ve svém prohlášení.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.