Čtyři hráči, které by v zimě mohli přivést obhájci ligového titulu z Plzně

Čtyři hráči, které by v zimě mohli přivést obhájci ligového titulu z Plzně

Náskok Plzně na druhou Slavii Praha se ztenčil na pouhé dva body, Západočeši budou potřebovat posily. Mluví se hlavně o čtyřech fotbalistech, dva z nich jsou skutečné hvězdy s bohatými zkušenostmi z ciziny i reprezentace.

Roman Květ (Bohemians 1905)
Květovo jméno jsme už skloňovali v souvislosti s možnými zimními posilami obou pražských "S", tedy Sparty i Slavie. Vzhledem k jeho skvělým výkonům v probíhajícím ročníku však není žádným překvapením, že se o slovo hlásí i třetí do party z naší ligové špičky Plzeň. Ta se začala o záložníka Bohemians 1905 zajímat sice nejpozději, ale podle některých informací je právě západočeský celek momentálně hlavním favoritem na jeho získání.

Bývalý záložník Příbrami letos skutečně válí, na svém kontě má 13 startů ve FORTUNA:LIZE s fantastickou bilancí devíti vstřelených branek a dvou gólových asistencí. Není tedy vůbec divu, že by jej ve svém kádru chtěli všichni zástupci české ligové smetánky. 24letý univerzál, který může hrát ve středu zálohy, na křídle či dokonce i v útoku, bude mít v zimě z čeho vybírat. V kuloárech se proslýchá, že nejvíce nakloněn by mohl být právě přestupu do Plzně.