Šokující návrat na San Bernabeu? Hvězda vypovězená z Old Trafford se nabídla Realu ke comebacku!

Šokující návrat na San Bernabeu? Hvězda vypovězená z Old Trafford se nabídla Realu ke comebacku!

Zranění Karima Benzemy jako hrotového útočníka staví Carla Ancelottiho před obtížný úkol získat trofeje bez středního útočníka číslo 1. A Cristiano Ronaldo by opravdu mohl být validní dočasný záskok.   

Útočník Manchesteru United Cristiano Ronaldo nabídl Realu Madrid, že po zranění Karima Benzemy poslouží jako “překlenovací náhradník” a přijde na San Bernabeu na půlroční hostování. Napsal to španělský web Sport.es, podle kterého má být Ronaldova nabídka zatím neformální a neoficiálně nasměrovaná na jeho kontakty ve vedení španělského velkoklubu. Tento má nyní řešit problém ve spojitosti se zraněním Karima Benzemy, jenž se zranil během přípravy francouzského národního týmu na v neděli odstartované mistrovství světa v Kataru.

Pro sedmatřicetiletého Ronalda by se jednalo o “dokonalé řešení.” Po televizním rozhovoru s moderátorem Piersem Morganem jsou totiž podle všeho jeho vazby na Manchester United totálně zničené, když zaútočil na klub i na manažera Erika ten Haga s tím, že si ho neváží. Rudí ďáblové nyní podle zpráv anglických médií údajně nechtějí, aby se Ronaldo po Mundialu vůbec vracell do prvního týmu, a podle všeho intenzivně zvažují své možnosti ohledně portugalského útočníka, který už před skandálem nebyl ten Hagovou primární volbou. 

Hostování ve velkoklubu typu Realu by pak Ronaldovi mohlo na poslední chvíli naplnit jeho hráčské ambice směrem k Lize mistrů a zároveň “se ctí” opustit United. Pro Real by zase jeho příchod potenciálně mohl znamenat zvýšení konkurence na místě středního útočníka, kde má k dispozici jen mladého Rodryga a zároveň se nepouštět do ukvapených nákupů. Real totiž ve střednědobém horizontu bude muset řešit i nástupce brzy pětatřicetiletého Benzemy, překlenovací období s Ronaldem by mu mohlo poskytnout tolik potřebný čas pro rozhodnutí? Vrátí se střelec 450 gólů v dresu Los Blancos na místo činu?