Poptávka po Rabiotovi na Ostrovech sílí. Nakoukne hvězdička Juventusu do Londýna?

Poptávka po Rabiotovi na Ostrovech sílí. Nakoukne hvězdička Juventusu do Londýna?

Sedmadvacetiletý francouzský středopolař Adrien Rabiot zažívá vydařenou sezónu, která zahrnuje dobré výkony nejen v barvách Juventusu, ale i národního výběru země galského kohouta. Někdejší tvář PSG by si tak hlasitě říká o možnost přesunout se do Premier League, kde o něj projevuje zájem hned trojlístek zvučných klubů.

Podle informací italského webu Calciomercato by mohla záložníka na Ostrovy zlákat vidina lepší mzdy. Bianconeri aktuálně jednají o prodloužení kontraktu, ale nabízejí mu roční plat 7 milionů eur, zatímco Rabiot požaduje rovných 10 milionů eur.

Stará dáma v něm nalezla velkou oporu, která i v časech, kde se týmu příliš výsledkově nedaří, dokáže rozhodovat zápasy, což si vedení klubu uvědomuje, proto o něj nechce přijít.

Francouzský reprezentant ale bude moci v létě odejít do Anglie jako volný hráč, což se zamlouvá hned třem klubům z Ostrovů. Arsenal se již nechal slyšet, že je připravený jeho mzdovým požadavkům vyhovět, ale ve hře je také Tottenham.

Šéf Kohoutů Fabio Paratici je velkým obdivovatelem jeho služeb a nechce si nechat uniknout možnost jej podepsat.

Do hry o jeho zisk se ale přihlásila také Chelsea, která v něm vidí možnou náhradu za N´Gola Kantého. Blues taktéž nemají vyřešenou smluvní situaci s Jorginhem, proto se snaží získat dalšího středopolaře do svých řad.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.