Bývalý asistent Gerrarda je nově spojován s Rangers. Opustí lavičku QPR?

Bývalý asistent Gerrarda je nově spojován s Rangers. Opustí lavičku QPR?

Před pár dny byl po nepříliš uspokojivých výsledcích propuštěn z pozice manažera Rangers Glasgow hvězdný Nizozemec Giovanni van Bronckhorst. Nástupce Stevena Gerrarda by mohl nově nahradit naopak bývalý asistent slavného záložníka z Aston Villy Michael Beale, který od nové sezóny vede druholigový Queens Park Rangers.

Steven Gerrard se nejspíš na lavici Rangers znovu nevrátí. Po neúspěšné misi v Birminghamu, kde vedl tamní Aston Villu, si užívá odpočinku. Dokonce prý v minulých dnech odmítl nabídku Wolverhamptonu. 

Zajímavou nabídku dle givemesport.com a novináře Peta O´Rourka dostal i bývalý asistent Stevena Gerrarda a nynější manažer Queens Park Rangers Michael Beale. Po vyhazovu Giovanniho van Bronckhorsta by na lavičku Rangers měl usednout právě on.

Dvaačtyřicetiletý Angličan měl jen velmi krátkou hráčskou minulost. Jako odchovanec Charltonu Athletics se dostal v roce 2001 do nizozemského Twente a Ameriky, ale nakonec neuspěl ani v jednom případě.

Na lavičkách už je ale jeho úspěšnost lepší. Sbíral zkušenosti coby asistent v Brazílii po boku slavného Rogeria Ceni nebo právě v Aston VIlle společně se Stevenem Gerrardem. Na lavičce Queens Park Rangers pak odstartoval misi jako hlavní kouč. A jak se zdá, velmi brzy by se jeho trenérské portfólio mohlo rozšířit o vedení proslulého Rangers z Glasgow.