Možná se s Realem rozloučím, přiznává nadané, leč nevyužité křídlo. Zváží nabídku konkurence?

Možná se s Realem rozloučím, přiznává nadané, leč nevyužité křídlo. Zváží nabídku konkurence?

Nechybělo moc a málem se Marco Asensio stěhoval z hlavního města Španělska již nyní v létě. Osud si ovšem nepřál, aby odešel ihned, a tak v kádru Bílého baletu zůstal ještě jednu sezonu. Zřejmě poslední.

Asensio má s úřadujícím mistrem LaLigy platnou smlouvu jen do konce této sezony a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by mu mělo být nabídnuto prodloužení. Šestadvacetiletý křídelník tedy s největší pravděpodobností odejde. 

Kam to bude? To je otázka, která byla nedávno hráči položena ve studiu fotbalového pořadu El Chiringuito. Dle jejich zákulisních informací by totiž o španělského forwarda měla mít zájem konkurence z Barcelony.

„Slyšel jsem o té nabídce, nebo jsem ji spíše četl někde v novinách, ale za sebe mohu říct, že tato možnost rovnou padá ze stolu. Tohle bych Realu nikdy neudělal. Nikdy bych nemohl hrát za úhlavního rivala,“ nechával se slyšet Asesnio ve výše zmíněném pořadu.

Odchod z Madridu ovšem nevylučuje. „Možné je všechno. Člověk nikdy neví, co mu přinese budoucnost. Za sebe mohu říct, že život v Madridu miluji a cítím se zde velmi dobře. Kdyby to šlo, rád bych tu zůstal navždy,“ projevil své přání, které by mu však muselo nejprve odsouhlasit vedení. To ale podle všeho upřednostňuje jiné členy v kádru.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.