Poptávka po hvězdě West Hamu sílí. Kdo další se přihlásil do závodu o podpis Rice?

Poptávka po hvězdě West Hamu sílí. Kdo další se přihlásil do závodu o podpis Rice?

West Ham tuší, že svou třiadvacetiletou hvězdičku zřejmě pro další sezónu již ve svém kádru neudrží. Anglický reprezentant Declan Rice je předmětem zájmu celé řady špičkových evropských klubů a nyní se do závodu o jeho podpis přihlásil i bavorský gigant Bayern Mnichov.

Podle španělského portálu Fichajes má anglický mladík hned celou řadu obdivovatelů. Překážkou pro některé z nich může být cenovka, kterou Kladiváři uvalili na jeho osobu. Podle britských zdrojů v čele s The Sun nebo Daily Star se má pohybovat okolo 100 milionů liber.

Declan Rice se v posledních letech vypracoval v jednoho z nejvlivnějších záložníků v zemi a tamní zdroje předpokládají, že by mohl setrvat v Premier League. Eminentní zájem o něj projevuje například londýnská Chelsea, která v něm vidí zajímavou posilu do středu pole.

Na Stamford Bridge jsou ochotni o vysoké částce diskutovat, ale zároveň vědí, že výdaje půjdou i jinými směry. Například na zisk dalšího anglického talentu Judea Bellinghama působícího v Dortmundu. Nový majitel Blues Todd Boehy trvá na tom, že cesta k úspěchu si žádá investice.

Ve hře o Riceho je ale i Manchester City či Real Madrid, nově se do fronty zařadil také Bayern Mnichov, který by jej rád nasadil vedle Kimmicha. Bundesligový šampion tak chce reagovat na to, že v této sezóně se nemůže příliš spoléhat na Goretzku či Gravenbercha.