Pech by se měl loučit s boleslavskou Lokotrans arénou. Dokáže Sparta zvrátit jeho námluvy se Slavií?

Pech by se měl loučit s boleslavskou Lokotrans arénou. Dokáže Sparta zvrátit jeho námluvy se Slavií?

Český reprezentant do jednadvaceti let David Pech z Mladé Boleslavi má sice v nejvyšší tuzemské soutěži odehráno jen šestatřicet zápasů, nicméně ani to by mu nemělo zabránit k přesunu na lukrativnější adresu.

Trenér Pavel Hoftych se už s jeho odchodem z Lokotrans arény pomalu smiřuje a to kvůli tomu, že o něj stojí nejbohatší tuzemské značky.

Jeho středočeská mise po boku Matějovského, Ekpaie, Žitného, Suchého, Skaláka, Ladry, Škody či Karafiáta tak pravděpodobně brzy skončí.

Když ostatně Boleslav v rámci zimní Tipsport ligy rozdrtila Hradec Králové 5:2, Pech, který  se podle analytické společnosti Wyscout dostal do ideální sestavy podzimu, do hry nezasáhl ani na minutu.

Momentálně šestý celek FORTUNA:LIGY už měl sice o dvacetiletém středopolaři jednat se Slavií, která v poslední době nakupovala na stejném místě nejednou, nicméně hotovo ještě není a mohlo by dojít i ke zvratu.

Jak vyšlo na IG účtu @spartanicz, do hry o jeho získání se čerstvě vložila také Sparta, která by mohla těžit zejména z toho, že by měl mít sám hráč fanouškovsky blízko právě k Letné.

Mohl by se tak klidně opakovat scénář jako v případě o pár let staršího forvarda Tomáše Čvančary. I o něj byl zájem jinde, nicméně nakonec ho srdce táhlo právě do rudých barev.

Tržní cena perspektivního univerzála, který nastoupil do všech 16 ligových zápasů v základní sestavě, se podle transfermarkt.com pohybuje okolo 10 milionů kourn a to samozřejmě nepředstavuje problém pro žádné ze slavných "S".

IDEÁLNÍ JEDENÁCTKA PODZIMNÍ FORTUNA:LIGY? SPARTA, ZBROJOVKA I BOHEMIANS MAJÍ VÍCE ZÁSTUPCŮ NEŽ SLAVIA