Chrudim přišla o hráče mířící do Bohemians, Brna a Pardubic. Které 3 jedince naopak šestý tým F:NL testuje?

Chrudim přišla o hráče mířící do Bohemians, Brna a Pardubic. Které 3 jedince naopak šestý tým F:NL testuje?

Trenérský triumvirát Chrudimi Radek Kronďák, Jindřich Tichai a Radek Pavlík musel oželet na první tréninkové jednotce šestého týmu F:NL hned několik hráčů a zdaleka nejde jen o marody Lukáše Jančuru a Filipa Firbachera, kteří za sebou mají operace kolena.

Záložník Michal Vrána, jenž ve východních Čechách hostoval z Ďolíčku, se vrátil do kádru Bohemians 1905, kde by se měl zapojit do přípravy Jaroslava Veselého.

Obránce Václav Míka by měl dostat v zimě druhou šanci v Pardubicích a další zadák Josef Koželuh bude minimálně do 9. prosince na zkoušce ve Zbrojovce Brno.

S chrudimským kádrem už se naopak pár dní připravují tři testovaní nováčci, kteří by mohli po zmíněných jedincích vzniklou díru zalepit...

Místo v obraně by mohl obsadit třiadvacetiletý zadák Pardubic Václav Svoboda, který sice odehrál na podzim ve FORTUNA:LIZE dva duely, nicméně mnohem větší herní vytížení nasbíral v rámci třetiligové rezervy. Zkušenosti už v minulosti sbíral i v Senici, Příbrami či Viktorii Plzeň.

Společně s ním se přesunul do Chrudimi z Pardubic také další obránce Jan Halász, který také začínal v západočeské Viktorii a k tomuto datu má v nejvyšší tuzemské soutěži odehráno sedm utkání.

Třetím defenzivním specialistou do party je Filip Sorotník, který je kmenovým hráčem Baníku Ostrava, leč slezské áčko se ho dosud netýkalo a poslední dvě sezony strávil v klubové rezervě, jež hraje MSFL. Zaujme v Chrudimi natolik, aby na jaře povýšil do druhé ligy?

Pech by se měl loučit s boleslavskou Lokotrans arénou. Dokáže Sparta zvrátit jeho námluvy se Slavií?