Z Uherského Hradiště až do letenského útoku? Sparta prý uvažuje o tomto mládežnickém reprezentantovi

Z Uherského Hradiště až do letenského útoku? Sparta prý uvažuje o tomto mládežnickém reprezentantovi

Před několika měsíci opustil struktury Slovácka zkušený útočník Rigino Cicilia a již brzy by ho mohl napodobit také nadějný forvard Filip Vecheta.

Podle IG účtu @spartanske.zpravy momentálně krouží kolem vítěze domácího poháru z ročníku 2021/2022 sportovní ředitel letenského "S" Tomáš Rosický.

Podle dostupných informací mají být oba kluby kvůli perspektivnímu teenagerovi s ofenzivními úkoly v kontaktu, nicméně konkrétní nabídka ještě na Moravu k tomuto datu nedorazila.

Vytáhlý střední útočník, jenž oslaví dvacáté narozeniny teprve příští rok v únoru, je od roku 2017 pravidelným mládežnickým reprezentantem.

V této sezoně dosud zaznamenal tři branky. Jednu ve FORTUNA:LIZE, kde však nastoupil jen na 243 minut čistého času a dvě v MOL Cupu, kde mu na to stačilo půl hodiny.

Jak kontrakt (do 30. června 2024), tak cena (podle transfermarkt.com nepřesahuje 7 milionů korun), by pro dvanáctinásobného mistra Česka nebyla žádná velká překážka.

Vecheta by se totiž mohl odebrat do metropole klidně až příští léto. V konkurenci Jana Kuchty (v sedmé části metropole je pouze na hostování) a Tomáše Čvančary by totiž první ani druhou útočnou volbou rozhodně nebyl.

Rok zpět pravidelně nechytal ani v divizi a teď je jedničkou Dynama. To, že tu můžu být, jen sen, září Janáček