Manchester United může přijít o Dalota, prioritou je koupě pravého beka. Kdo jsou tři hlavní adepti?

Manchester United může přijít o Dalota, prioritou je koupě pravého beka. Kdo jsou tři hlavní adepti?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Diogo Dalot má na Old Trafford smlouvu jen do konce sezony a je možné, že ji neprodlouží. Vedení Rudých ďáblů se proto už nyní poohlíží po případné náhradě. Ve hře jsou momentálně zejména tři praví obránci. Dalot, jenž se představil v dresu Portugalska na mistrovství světa v Kataru, sice dostane nabídku na prodloužení končícího kontraktu, ale je dost pravděpodobné, že neodolá vábení některého z velkoklubů, jenž o něj stojí. Šušká se o Barce, Realu a znovu také o AS Řím. Je tak docela možné, že United budou muset hledat náhradu. Kdo se jí může stát? Varianty jsou podle zpráv GetFootballNewsGermany.com aktuálně tři. S Aaronem Wan-Bissakou, jenž je Dalotovým náhradníkem, navíc už kouč Erik ten Hag nepočítá, a proto je nový pravý bek pro klub z průmyslové anglického města nutností.

Jeremie Frimpong

Spoluhráč Patrika Schicka a Adama Hložka z Bayeru Leverkusen zažívá slušnou sezonu. Alespoň tedy z pohledu individuálního, jako týmu se Leverkusenu v letošním ročníku zatím vůbec nedaří.

Dvaadvacetiletý Nizozemec je ale světlou výjimkou. V 15 bundesligových duelech má na svém kontě hned pět vstřelených branek a jednu asistenci.

Jeho podpora útoku je příkladná a v Manchesteru City možná nyní litují, že mu nedali šanci v prvním týmu. Tu může dostat u konkurenčních United. Že mu ostrovní  fotbal náramně svědčí, to dokázal už při angažmá ve skotském Celtiku Glasgow.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.